👇English Description after the hungarian!👇
🗣Kedves Hallgatók!
Szereténk veletek megosztani egy esemény felhívását:
⬇️⬇️⬇️
Az én mesterségem: Játéktervezés
2024. május 6-án, 18 órától online esemény lesz a társasjátékipar kihívásairól Szilágyi Gábor játéktervezővel.
Szilágyi Gábor, egy 27 éves férfi, aki kommunikáció és újságírás szakon kezdte tanulmányait. Ma azonban már büszkén nevezheti magát társasjáték tervezőnek, akinek saját cége van, amely képes játékokat gyártani és forgalmazni. De hogyan jutott el idáig? Hogyan tudott egy Budapest külvárosában élő, nagyobb anyagi támogató nélkül élő fiatal srác elég pénzt és forrást összeszedni ahhoz, hogy egy globális piac szereplőjeként megállja a helyét? És hogyan tud olyan társasjátékot tervezni, amely több ezer játékos próbáját is kiállja?
Nos, hogy erre választ kapj, el kell jönnöd, és magadnak kell megtudnod, úgyhogy regisztrálj itt:
Moderátor: Kovács Szilvia, a Dunaújvárosi Egyetem adjunktusa.
⬆️⬆️⬆️
Jó szórakozást kíván
Az EHÖK csapata🙋‍♂️🙋‍♀️
————————————
🗣Dear Students!
We would like to share with you a call for an event:
⬇️⬇️⬇️
My Craft: Game Design
On 6 May 2024, from 6 PM, an online event is going to be about the challenges in board game industry with Szilágyi Gábor, game designer.
Szilágyi Gábor, a 27 years old man, who started off by studying communication and journalism. However, today, he is proud to call himself a board game designer, who has his own company that can manufacture and distribute games. But how did he get here? How could a young guy from the outskirts of Budapest without any major financial contributor raise enough money and resources to establish himself as a member of a global market? And how can you design a board game that can stand the test of thousands of players?
Well to answer that you have to come and find out for yourself, so registrate here:
Moderation by Szilvia Kovács, assistant lecturer of the University of Dunaújváros.
⬆️⬆️⬆️
We wish you a good time