❗𝐅𝐎𝐍𝐓𝐎𝐒❗

A Dunaújvárosi Egyetem Hallgatói Önkormányzata a Dunaújvárosi Egyetem vezetőségének támogatásával létrehozta a VESZÉLYHELYZETI ÖSZTÖNDÍJAT💰, mely a jelenleg is tartó Sars2-Covid járvány negatív gazdasági hatásait kívánja mérsékelni az egyetemi hallgatók életében.

⚠️Az ösztöndíjat MINDEN NAPPALI TAGOZATOS hallgató igényelheti.⚠️

👇 Az ösztöndíj sikeres pályázásának feltételei: 👇

🔴 Egy háztartásban élők, önkormányzat által kiadott három hónapnál nem régebbi igazolása.

🔴 Minden olyan hivatalos dokumentum (pl.: felmondási dokumentáció, csődeljárás megindítását igazoló okirat, stb.), amely a negatív gazdasági hatást alátámasztja.

A pályázás menete: Neptun💻 ➡️ Ügyintézés📑 ➡️ Kérvények📝

A kérvény leadása után 5 munkanap áll rendelkezésre a mellékletek leadására 🧾➡️🕵️postai 📫úton.

Címünk: 2400 Dunaújváros, Táncsics Mihály utca 1/A. – Hallgatói Önkormányzat

A koronavírus terjedésének megfékezése érdekében tett intézkedések nem teszik lehetővé a személyes bemutatást.🦠❌

⏳Pályázási határidő: 2020. december 31.⌛

Vigyázzatok Magatokra!