Nagyon jól viselkedtek idén a Dunaújvárosi Egyetem bölcsődéjébe járó gyerekek. Megettek minden finom ebédet, békésen szundikáltak délután és szót fogadtak az Óvó néninek mindig.

Éppen ezért úgy döntött az EHÖK Mikulása, hogy meglátogatja a gyerekeket és a Hallgatói Önkormányzat munkatársaival közösen megajándékozza őket. A Télapó, aki Kővári Dániel volt, a Dunaújvárosi Egyetem Hallgatói Önkormányzatának elnöke és két angyalkája, Banyári Rebeka Közéleti ügyekért felelős alelnök és Szerdahelyi Éva PR és marketing referens mindenkit külön-külön kihívott és megdicsérték őket az egész éves jó viselkedésük miatt. 10 gyermek kapott 2-2 ajándékcsomagot: az egyiket a bölcsőde adta, a másikat az EHÖK, melyet közös énekléssel, pogácsával és meleg teával köszöntek meg a Mikulásnak.