🏃‍♀️DUE SPORTNAP 2020 🏃‍♂️

⭐Dr. habil Rajcsányi-Molnár Mónika, oktatási és általános rektorhelyettes
⭐Lászlóné Kenyeres Krisztina, oktatási igazgató
⭐Kiss András Péter, DUE DSE elnök, Tóbiás Anett, EHÖK elnök

Az idei évben, rendhagyó módon, a digitális eszközök segítségével📱💻, távolról zajlik le a minden évben megrendezésre kerülő Egyetemi Sport Nemzetközi Napja alkalmából tartandó sportnapunk.

🔺️Regisztrációs határidő:

2020. szeptember 11. 23:59:59

🔷️Versenyszámok:

🔅 Kerékpározás: 🚴‍♀️
Tartalmi része:
A résztvevő által, minimum 3 nap alatt megtett kilométer számít, ezt a saját maga által választott alkalmazás segítségével tudja igazolni.

🔅 Futás:🏃‍♀️
Tartalmi része:
A hallgató, a maga által választott alkalmazás adatait küldi meg. A megtett kilométer számít.

🔅 Felülés:🙇‍♂️
Tartalmi része:
Videó készítése. 1 perc alatt a legtöbb felülést végzők rangsorolása.

🔅 Kapufára rúgás:🤾‍♂️
Tartalmi rész:
A hallgató által választott, a neki legközelebb elérhető focikapu kapufájának jobb felső sarkának célzott rúgása focilabdával.
5 próbálkozás lehetséges, a legtöbb találat érvényes. A versenyszámot videóval kell igazolnia.

🔅 Dekázás:🤾‍♀️
Tartalmi rész:
Videó készítése, amelyben a hallgató dekázó mozdulatokat végez. A legkreatívabb teljesítmény számít.

🔅 Fekvőtámasz: 💪
Tartalmi rész:
Videó készítése a fekvőtámasz elvégzéséről. A legkreatívabb megoldás számít.

🔅 Húzódzkodás: 🙆‍♂️
Tartalmi rész:
1 perc alatt, a legtöbb húzódzkodást végző teljesítménye számít, ezt videóval tudja igazolni.

🔅 Főzés: 👩‍🌾

🍇 A DUE sportnapok egyik záró része a főzőverseny, amely mindig nagy érdeklődéssel és jó hangulatban zajlik le.

🍍 Az idei formában megrendezendő eseményen sem szeretnénk ezt kihagyni, viszont a megvalósítása másképp történik.

🍋 A főzés versenyszám tartalmi része: A hallgató egy gyorsított videóval igazolja az étel otthoni elkészítését, amellyel megvendégeli családtagjait, barátait.

🍉 A főzésben való részvétel plusz pontot ér, emellett a tálalás kreatív megoldása is plusz ponttal jutalmazható.

Üdvözletét küldi,
Az EHÖK csapata 🙋‍♂️🙋‍♀️